BIEDRONKI-DZIEŃ MAMY I TATY

mam2Dzień Mamy i Taty to szczególne daty dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pozwalają na wspólne przeżywanie radości i okazywanie miłości rodzicom poprzez czynne uczestnictwo w uroczystości z okazji ich święta.
Do przedszkola licznie przybyły mamy i kilku tatusiów, akademię rozpoczęła pani dyrektor Stanisława Bartecka składając życzenia gościom.
Dzieci zaprezentowały bogatą część artystyczną pod kierunkiem wychowawczyni P. Doroty Lorenckiej . Narrator inscenizacji Michał Zalewski przywitał rodziców oraz oraz zaprosił postacie z bajek do złożenia życzeń rodzicom. Potem dzieci zamieniły się rolami i stały się kwiatami. Wiosenne kwiaty budzące się do życzeń składały gościom moc życzeń i pozdrowień. Dzieci zatańczyły krakowiaka, grozika, trojaka zmieniając strój do każdego tańca. Piosenki przygotowane przez Pana Pawła Mielczarka wywołały wiele wzruszeń. Część artystyczna zakończyła się burzą oklasków na stojąco. Na zakończenie dzieci wręczyły mamom własnoręcznie wykonane korale i kwiaty.

Poczęstunek i miła atmosfera zatrzymała u nas na dłużej rodziców, takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz podziękowania za trud jaki włożyli rodzice w wychowanie swoich pociech

 

 

 

 

You may also like...

Font Resize
Kontrast