Jasełka

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość  wszystkich. Zarówno dzieci, jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. 

   W naszej szkole okres poprzedzający ten niezwykły czas był bardzo pracowity.

Dzieci z kl.I-III pod kierunkiem p. L.Jackowskiej, p.A.Bujacz, p.M. Podolskiej, p.K. Januszkiewicz przygotowywały występy bożonarodzeniowe, zwane „Jasełkami”.

    Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty 18 grudnia, przedstawiając w pięknych strojach, historię narodzin Dzieciątka Jezus. Nowoczesne kolędy i pastorałki, oraz przepiękna scenografia nadały temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

   Na przedstawienie licznie przybyli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, oraz zaproszeni goście – przedstawiciele Urzędu Gminy i Parafii w Sulmierzycach.

   Wszyscy uczniowie z dużym zaangażowaniem odgrywali swoje role, co zostało nagrodzone gromkimi brawami.

  Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne dekoracje, prezenty, oraz wzajemne życzenia przekazane przez Panią Dyrektor, a także przez zaproszonych gości pozwoliły wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

 

You may also like...

Font Resize
Kontrast