Kapelusz Pani Wiosny

Jak każdego roku, grupa „Motylki” z utęsknieniem czekała na Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu odbył się konkurs na najpiękniejszy kapelusz Pani Wiosny.  Do konkursu zgłoszono 13 prac. Zadanie nie było łatwe, jednak wszyscy uczestnicy konkursu poradzili sobie z nim znakomicie. Każdy kapelusz był wyjątkowy, inny, i widać było ogrom pracy włożony w jego wykonanie. Były kapelusze z biedronkami, ptaszkami, bocianami, motylkami oraz oczywiście przeróżnymi kwiatkami.  Wybór najładniejszych prac był bardzo trudny, dlatego każde dziecko otrzymało dyplom i upominek.

Oto nagrodzone prace:

I miejsce:

Lilianka Kacprzyk

Lilianka Cieśla

Jaś Raczyński

 

II miejsce

Konradek Stawiak

Michałek Sobala

Filipek rydz

Nadia Chachurska

Małgosia Gwoździk

Kamilek Jurczyk

 

III miejsce:

Jonaś Musiał

Krzyś Bujacz

Jagódka Zimoch

Piotruś Nagocki

Pod uwagę brano przede wszystkim wkład pracy własnej dziecka, ogólne wrażenie artystyczne, pomysłowość, bogactwo użytych materiałów. Dzieci w wykonanych kapeluszach wybrały się na wiosenny korowód do swoich kolegów i koleżanek z przedszkola i szkoły, którym wręczyli wykonane wcześniej wiosenne motylki.
Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym małym projektantom i ich Rodzicom, za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie tych pięknych kapeluszy. Wszystkie prace można obejrzeć na wystawie obok sali grupy „Motylki”.

You may also like...

Font Resize
Kontrast