Listopad – miesiącem Życzliwości!

Wraz z początkiem listopada w naszej szkole rozpoczęły się jak co roku obchody Miesiąca Życzliwości. Zapytacie dlaczego listopad jest najżyczliwszym miesiącem? Może nie jest, ale historia tej akcji ma głębsze dno J Po pierwsze i najważniejsze dnia 21.11 każdego roku na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.  W naszej szkole stało się to punktem wyjścia do obchodów tego dnia- każdego dnia przez cały listopad. Szczerze powiedziawszy ten jesienny miesiąc nie jest zbyt urodziwy; zimno, plucha, wiatr i deszcz dają się we znaki, a przecież nic tak nie umila nam dnia jak słoneczko i uśmiech. Dlatego może i dobrze że „trafiło na listopad”  :-) 

         Jednak tegoroczne obchody tego przemiłego święta będą ciut inne niż dotychczas bo realizowane w formie, która nie do końca sprzyja życzliwości. Mimo to, wiemy bo znamy Was już trochę, że nie ma rzeczy niemożliwych i uda nam się rozjaśnić ten miesiąc wesołymi uśmiechami, radością dzieloną z innymi, pomaganiem i życzliwymi gestami.

Ps. Mamy również wielką nadzieję, że inne miesiące pozazdroszczą listopadowi i dołączą do niego w swojej życzliwości. Ale czy tak się stanie zależy tylko od Nas  :-) 

 Z życzeniami dużo uśmiechu Martyna Radecka, Angelika Błasiak i Wiktoria Wawrzyniak!

You may also like...

Font Resize
Kontrast