Pożegnania nadszedł czas…

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 30 czerwca . 

Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były w naszym przedszkolu od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. 

Na  wstępie uroczystości dzieci z grupy Biedronki pięknie zatańczyły poloneza. Po powitaniu przez panią dyrektor wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, dzieci młodsze pożegnały starszaków oraz przedszkole na czas wakacji. Przedszkolaki wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach przedszkolnej codzienności. Następnie dzieci podziękowały i wręczyły kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola.

Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.  Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole.

You may also like...

Font Resize
Kontrast