„Śniadanie Wielkanocne”

WIELKANOCNE ŚNIADANIE W SZKOLE

Ostatni dzień w szkole, poprzedzający Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w naszej szkole stało się tradycją świąteczne śniadanie. W tym roku, w zmienionej niż w poprzednich latach formie, wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się na sali gimnastycznej i wspólnie smakowali wcześniej przygotowanych przez obsługę szkoły oraz swoich rodziców tradycyjnych potraw (jaj, chleba, kiełbasy, różnego rodzaju sałatek, świątecznych bab, babeczek i mazurków oraz żurku z kiełbaską).

Na początku spotkania głos zabrała pani dyrektor Gabriela Najgebaur, która życzyła wszystkim zdrowych i spokojnych świąt. Następnie uczniowie mogli obejrzeć prezentacje przedstawiające tradycje i zwyczaje świąt wielkanocnych.

Zarówno uczniom, rodzicom, jak i nauczycielom oraz obsłudze naszej szkoły należą się słowa uznania za przygotowanie tak smacznych i różnorodnych potraw.

Nasze wspólne „Wielkanocne śniadanie” było tak naprawdę wielkim, rodzinnym spotkaniem. Wytworzyła się miła i serdeczna atmosfera i tylko należy życzyć, aby nastrój świątecznej radości przetrwał w nas jak najdłużej.

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość

oraz wzajemną życzliwość.

By stały się źródłem wzmacniania ducha.

Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie,

napełni Was pokojem i wiarą,

niech da siłę w pokonywaniu trudności

i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

 

Najserdeczniejsze życzenia wielkanocne składa:

Dyrekcja

Grono Pedagogiczne

 

You may also like...

Font Resize
Kontrast