Zakończenie roku szkolnego.

Dnia 25 czerwca 2021r., odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole . Uczniowie ósmej klasy przygotowali specjalną Akademię szkolną, na której oficjalnie żegnali się z murami dobrze znanej sobie „podstawówki”., natomiast uczniowie klas młodszych pożegnali starszych kolegów piosenką.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Pani dyrektor. Szczerze dziękowała wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowała ważniejsze wydarzenia, które odbyły się w naszej szkole. Później Pani dyrektor wręczała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody zdobyte w konkursach.

Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do własnych klas, aby we własnym gronie dokończyć zakończenie roku szkolnego.

Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy więc wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bogumiłowicach, życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

You may also like...

Font Resize
Kontrast