Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klasy VIII

Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klasy VIII w naszej szkole, rozpoczęło się w czwartek, tj. 22 czerwca –  częścią artystyczną i było kontynuowane w piątek 23 czerwca częścią oficjalną.

Podczas części artystycznej uczniowie klasy VIII, w wesoły i ciekawy sposób pożegnali młodszych kolegów i koleżanki, a następnie klasa VII pożegnała ósmoklasistów i podarowała  drobne upominki.

Część oficjalna 23 czerwca rozpoczęła się przepięknym tańcem polonezem, wykonanym przez uczniów klasy VIII wraz z panią wicedyrektor Joanną Torchałą oraz wychowawczynią panią Iwoną Włodarczyk.

Muzyka, eleganckie stroje uczniów oraz powaga z jaką odnieśli się do tradycji wzruszyły wszystkich gości, a przede wszystkim rodziców, którzy towarzyszyli im w tej wyjątkowej chwili.

Po pięknie zatańczonym tańcu, uczniowie klasy VIII wprowadzili Sztandar Szkoły i odśpiewano hymn narodowy, a następnie przekazano Sztandar młodszym uczniom, do którego ślubowanie złożyli Absolwenci szkoły.

Podczas akademii wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny, brali udział w konkursach na szczeblu szkolnym i poza szkolnym. Wręczone zostały również stypendia Wójta Gminy Sulmierzyce.

W podsumowaniu uroczystości pani Joanna Torchała pogratulowała uczniom wyników, podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

You may also like...

Font Resize
Kontrast