Zbiórka używanych ubrań i butów.

ZSP w Bogumiłowicach
wspiera akcję
Wyprzedź AUTYZM u dzieci
organizowaną przez Fundację SYNAPSIS
„Pozyskane fundusze przeznaczymy na wsparcie Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada”. Każda przekazana ZŁOTÓWKA to realna pomoc: 8 zł to koszt arkusza testowego do diagnozy, 15 zł to koszt jednej pomocy diagnostycznej, 36 zł koszt badania przesiewowego dla jednego dziecka, 60 zł koszt godziny konsultacji dla rodzica, 90 zł koszt godziny diagnozy..”
Akcję można wesprzeć oddając ubrania, buty lub torebki.
Ubrania należy składać w świetlicy szkolnej w 60 litrowych workach na śmieci. W każdym worku powinno być około 5 kg.
Termin zbiórki 25.03- 5.04.2019

ZSP w Bogumiłowicach
wspiera akcję
Stwórzmy Sale Integracji Sensorycznej
organizowaną przez Fundację Gajusz
„Żeby nasze maluchy mogły się rozwijać, potrzebują sal do ćwiczeń. To niełatwe, bo niektóre nie widzą, prawie nie słyszą. Przygotowujemy dla nich specjalną przestrzeń. Będzie wyposażona m.in. w pionizatory – dzieci zobaczą świat z innej perspektywy. Na wyposażenie 3 sal do rehabilitacji i wspierania rozwoju potrzeba 39 000 zł. Dzieciństwo jest bezcenne, a tym razem bardzo drogie. Ten podarunek nigdy nie zostanie zapomniany. Nigdy nie trafi do zakurzonej szuflady. Będzie procentował każdego dnia.”
Akcję można wesprzeć oddając ubrania, buty lub torebki.
Ubrania należy składać w świetlicy szkolnej w 60 litrowych workach na śmieci. W każdym worku powinno być około 5 kg.
Termin zbiórki 15.04- 26.04.2019

Zbiórka używanych ubrań butów i torebek

Nasza placówka bierze udział w kampani „Ubrania do oddania”

Zbiórka ubrań przeprowadzona zostanie w dwóch cyklach:

  1. 03- 5.04.2019- dochód ze zbiórki  zostanie przeznaczony na akcję „Wyprzedź AUTYZM u dzieci” organizowaną przez Fundację SYNAPSIS
  2. 04- 26.04.2019 dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na akcję „Stwórzmy Sale Integracji Sensorycznej” organizowaną przez Fundację Gajusz

Czyste ubrania damskie, męskie i dziecięce, buty związane w pary oraz torebki należy  ciasno umieścić w worku na śmieci 60 l. i dostarczyć do świetlicy szkolnej w wyznaczonych dniach.

 

You may also like...

Font Resize
Kontrast