Gminne zawody w piłkę nożną

W dniu 20. kwietnia w Szkole Podstawowej w Sulmierzycach odbyły się gminne zawody w piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci klas 4-6. Nasza drużyna po zaciętym meczu wygrywa z drużyną gospodarzy 4:3. Warto zwrócić uwagę na to, że dwie minuty przed końcem meczu przegrywaliśmy 3:2. Mecz obfitujący w zmiany sytuacji boiskowych z pewnością mógł podobać się zebranym kibicom. Nasza drużyna pokazała charakter, pozwalający na rozstrzygnięcie meczu w końcowej części spotkania na naszą korzyść. Stawka zawodów był awans na rozgrywki powiatowe, które wstępnie odbędą się w połowie maja. Nasz szkołę reprezentowali: Mateusz Jurek, Gerard Soboń, Błażej Woźniak, Konrad Kacprzyk, Jan Kij, Krystian Telinga i Kacper Borowiecki.