Piknik rodzinny.

16 czerwca 2023 r. przy Szkole Podstawowej w Bogumiłowicach odbył się Piknik Rodzinny. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli.

Pierwsi uczestnicy imprezy przybyli krótko przed szesnastą, a chwilę później pani Dyrektor SP Gabriela Najgebaur otworzyła piknik krótką przemową witając wszystkich przybyłych gości.

Następnie uczniowie naszej szkoły z klas I – VIII przedstawili krótką część artystyczną.

Po występach uczniów wszyscy udali się na plac szkolny, aby tam wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych oraz konkursach, można było również zakupić losy na loterii fantowej, podziwiać samochody strażackie i policyjny oraz przejechać się bryczką.

Ci, których „dopadł” głód mogli skorzystać z bogatego wyboru przekąsek serwowanych przy wiejskim stole lub posilić się pysznościami z grilla, a wśród dzieci największą popularnością cieszyła się wata cukrowa i popcorn.

Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały dobry sposób na integrację rodziny. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział i pomoc w pikniku do integracji naszej społeczności.

You may also like...

Font Resize
Kontrast