Zielona Szkoła

„ZIELONA SZKOŁA” BURZENIN 2017 (23 maj 2017 r.- 26 maj 2017 r.)

To 4 dni wrażeń i wielka przygoda.

            Zaczęliśmy pobyt od zamieszkania w pokojach, wybrania łóżek, rozpakowania rzeczy. Po obiedzie pierwsza atrakcja – wycieczka rowerowa, ale to był początek wspaniałej wyprawy! Dojechaliśmy do rzeki Warty, gdzie ubrani w kaski i kapoki wsiedliśmy do pontonów, chwyciliśmy wiosła w dłonie i Ahoj przygodo! Płynęliśmy Wartą ok. 2 godz. pogoda sprzyjała, humory dopisywały, niektórzy z nas ciężko pracowali wiosłując. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do ośrodka.

            Drugi dzień przywitał nas deszczem, ale to nie odstraszyło nikogo. Po śniadaniu wyruszyliśmy zdobywać park linowy. Niestety straszna ulewa przerwała dobrą zabawę. Nie nudziliśmy się, gdyż mieliśmy do wykonania kwiaty dla Mam z okazji ich święta!

Park linowy zaliczyliśmy po obiedzie i jeszcze udało się postrzelać z łuku na torze łuczniczym. Po kolacji naszą rozrywką były tenis stołowy, piłkarzyki i bilard.

            W trzecim dniu pobytu czekała na nas moc atrakcji. Rozpoczęliśmy paintballem, następnie wojskowy tor przeszkód, który sprowokował nie lada rywalizację, wyjście na lody do Strumian oddalonych ok. 1,5 km, a wieczorem ognisko i dyskoteka!!!

            I nadszedł dzień powrotu do rzeczywistości. W tym dniu również nie było czasu na nudę. Graliśmy w kosza, piłkę nożną. Było podsumowanie pobytu, otrzymaliśmy dyplomy uczestnika zielonej szkoły, legitymacje Sportowej Osady i upominki.

            Myślę, że wszyscy zgodzą się ze mną, że ta zielona szkoła była wyjątkowa.  

 

 

 

 

 

You may also like...

Font Resize
Kontrast