Misie witają wiosnę

W dniu 21 marca tradycyjnie, jak co roku, w naszej placówce obchodziliśmy pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy. Przedszkolaki już od samego rana przygotowywały się do przywitania wiosny. Uczestniczyły w grach i zabawach nawiązujących do rozpoczynającej się właśnie pory roku.

W tym dniu przedszkolaki z grupy Misie i Motylki obejrzały przedstawienie przygotowanie przez panie z grupy Biedronki – panią Dorotę Lorencką, która wcieliła się w postać Pani Zimy, panią Beatę Kolińską – Panią Wiosnę oraz panią Asię ……… – narratora. Śmiechu i radości nie było końca, a to świadczy o tym, że przedstawienie bardzo się podobało. Nie obyło się także bez tańców i zabawy.

Następnie przedszkolaki z grupy Misie i Motylki przygotowały koszyczki z kwiatami oraz motyle ozdobione według własnego pomysłu, które potem podczas wycieczki po placówce rozdawały paniom i dzieciom. W ten sposób chciały przekazać uśmiech i wiosenną aurę wszystkim wokoło. Podczas kolorowego korowodu dzieciaki odwiedziły panie woźne w kuchni, panie i uczniów na świetlicy, uczniów i nauczycieli w salach lekcyjnych i oczywiście Panią Dyrektor w jej gabinecie.

Miejmy nadzieję, że naszym kochanym przedszkolakom udało się przepędzić zimową aurę!

 

You may also like...

Font Resize
Kontrast